Uzdrawianie energią z przestrzeni serca

Uzdrawianie energią , uzdrawianie praniczne (pranic healing)

Sama metoda jest pradawną praktyką stosowaną podobnie jak konchowanie, masaże energetyczne w największych starożytnych cywilizacjach i kulturach.  Sztuka uzdrawiania pranicznego choć znana, została formalnie – współcześnie opisana i rozpowszechniona przez Mistrza Choa Kok Sui.

Metoda polega na wykorzystywaniu siły prany, czyli wewnętrznej energii życiowej. Usuwając zużytą energię, przesyła się w to miejsce świeżą, zdrową energię życia. Metoda służy uzdrawianiu zarówno lekkich przypadłości jak gorączka, katar, ból głowy, jak też uwalnia od wielu złożonych, przewlekłych fizycznych, emocjonalnych i psychicznych schorzeń.
Zabiegi praniczne są bezpieczne, zawsze Dusza uzdrawianego jest pytana o zgodę, Ona prowadzi  i zezwala lub nie na działania. Terapeuta bez zgody uzdrawianego na poziomie ducha nie ma możliwości dokonania przekazu. Sesje uzdrawiania i konsultacje, które przeprowadzam w oparciu o metodę Mistrza przynoszą klientom  w pierwszej kolejności spokój… w którym to mogą pobudzić swoją intuicję i wg jej wskazówek zmieniać swoje życie, uzdrawiać się samemu przesyłaną dzięki terapeucie energią.
Zabiegi oczyszczają ciała subtelne i ciało fizyczne z nagromadzonych „śmieci”, które przeszkadzają w prawidłowym obiegu i zasilaniu energią. Odzyskujesz witalność, łagodnieją lub znikają bóle, napięcia, stresy, relaksuje się i harmonizuje układ nerwowy. Zabiegi niwelują negatywne samopoczucie, stopniowo uzdrawiają od dolegliwości (często także tych przewlekłych), naprawiają relacje z samym sobą i w  partnerstwie, uwalniają od nałogów.  Przynoszą radość, dobro, pobudzają w Tobie zmysły, talenty, wspierają pielęgnowanie miłości, szczęścia i dzielenie się nimi.
Podczas zabiegu uzdrowiciel jest przekaźnikiem energii pranicznej za pomocą myśli oraz potęgi uniwersalnej miłości, a więc nie jest w tym działaniu ograniczony przestrzenią. Dlatego zabiegi mogę wykonywać zarówno w gabinecie jak i operować energią na odległość do każdego miejsca na Ziemi.
Podczas zabiegu konieczne jest, aby uzdrawiany znalazł czas na zrelaksowanie się,  odłożył czynności związane z prowadzeniem samochodu, oglądaniem TV, użyciem telefonu, komputera, jako, że zabieg sprawnie wtedy przebiega -nie ma zakłóceń, oraz uzdrawiany jest bezpieczny w razie np. zaśnięcia podczas sesji. Zabieg można przeprowadzić również, kiedy uzdrawiany śpi.
Zabiegi są bezbolesne, czasem odczuwane jako subtelny dotyk energii, delikatne ciepło w ciele  lub w ogóle nieodczuwalne w trakcie.

Podczas zabiegu i konsultacji z wdzięcznością i bezwarunkową miłością przekazuję Ci swoje doświadczenie o budzeniu w sobie świadomości, twórczej mocy, o życiu w szczęściu i zdrowiu.

WSKAZANIA DO ZABIEGÓW:

działanie profilaktyczne, czyli dbanie o „higienę energetyczną” naszej aury
złe samopoczucie,odczuwanie zmęczenia, ciężkości, wypalenia, początki choroby psychicznej -likwidowanie wzorców chorobowych, które pojawiły się już w ciałach subtelnych, jednak nie przejawiły się jeszcze w ciele fizycznym
bóle głowy, przeziębienia, katar, kaszel, osłabienia witalności , stres, choroby nawracające, choroby stałe przewlekłe,choroby psychiczne -likwidowanie przyczyn i skutków chorób, które już  pojawiły się w ciele fizycznym
nałogi
zły stan relacji partnerskich
przeciwdziałanie starzeniu

Dlaczego niektórzy  nie zdrowieją?

Powodów dla których osoba może nie zdrowieć może być kilka:

*** – uzdrowiciel jest niedopasowany do uzdrawianego, z poziomu swoich predyspozycji nie dotrze do uzdrawianego

*** – częstotliwość zabiegów może być niewystarczająca,

*** – uzdrawiany nie chce naprawdę wyzdrowieć lub z jakiś powodów zamyka się na  przesył energii,

*** – niektóre choroby wymagają dodatkowo innych form leczenia, zmiany trybu życia, pewnych nawyków czy diety,

*** – uzdrawiany może być w zbyt podeszłym wieku, a jego aura może nie zatrzymywać większości przesyłanej prany,

*** – choroba może mieć przyczynę karmiczną,

*** – ciało fizyczne posiada rozległe uszkodzenia i na tym etapie już niemożliwe jest przywrócenie zdrowia. Wówczas możliwe jest jedynie uśmierzenie odczuwania dolegliwości.

KAŻDA UŻYWANA PRZEZE MNIE FORMA PRACY Z ENERGIĄ  JEST TERAPIĄ NATURALNĄ I HOLISTYCZNĄ I ABSOLUTNIE NIE WYKLUCZA DODATKOWO INTERWENCJI MEDYCZNEJ.

JEŻELI PRZYJMUJESZ JAKIEŚ LEKARSTWA LUB JESTEŚ POD SYSTEMATYCZNĄ OPIEKĄ MEDYCYNY KONWENCJONALNEJ, NIE NALEŻY SAMEMU BEZPODSTAWNIE TEGO PRZERYWAĆ. BIOENERGETYKA STANOWI WTEDY  DODATKOWE ŹRÓDŁO PRZYWRÓCENIA TWOJEGO ZDROWIA.