Szkoła Języka Serca

Kochani,  jest już otwarty nabór do III  grupy Szkoły Języka Serca online.

Zapisy: kontakt@galaktycznaprzystan.pl

Czym jest Szkoła JS?

 

Szkoła Języka Serca to cykliczne spotkania grupowe, wykładowo – warsztatowe na odległość celem:

PRZYWRÓCENIA ODCZUWANIA PRAWDY I WZNOWIENIA KOMUNIKACJI Z POZIOMU SERCA.

 

Dzisiejszy cywilizowany świat oferuje nam wiele możliwości.. odkryć nauki, techniki, oferuje postęp, lecz bardzo zapomina o człowieczeństwie jako takim. W moim sercu zrodziła się idea spotkań grupowych, które pomogą w odkrywaniu i przywracaniu tego, co obecnie stało się ukryte, tego, co tkwi w nas głęboko, istoty naszego jestestwa, prawdy o człowieku, życiu i pochodzeniu od Źródła.

Komunikujemy się werbalnie, mamy najnowsze telefony, tv, komunikatory, wszelkie nowinki technologiczne i oferty ich zastosowania w zasięgu ręki. Ale, gdzie podziały się: empatia, wrażliwość na drugiego człowieka, ufność sobie i zaufanie do Wszechświata, moc wewnętrzna wypływająca z naszej boskiej natury.

Żyjemy coraz mocniej życiem zewnętrznym, zamiast wewnętrznym. Szukamy miłości i szczęścia wokół siebie, zamiast w sobie. Pielęgnujemy konsumpcjonizm, zamiast kreacjonizmu. Takie działania nie mogą sprzyjać miłości i odnalezieniu harmonii, i pełni.

Te i inne rozważania prowadzą do refleksji, iż przyszedł czas, by porzucić chaos, zagubienie w natłoku informacyjnym i odnaleźć drogę do „domu”. Życie uprościć, ułatwić, wzbogacić prawdziwymi wartościami ducha.

Mnie udało się zrobić to w moim życiu i teraz pragnę podzielić się doświadczeniem tej drogi życiowej, byście i Wy mogli odkryć swoją prawdę i miłość.

Życie może wyglądać pięknie, być zrównoważone i przeżywane w radości.  Tego Wam życzę i zachęcam do odkrywania siebie poprzez przekazy w Szkole Języka Serca.

Z miłością i oddaniem

Monika Grzegorczyk

………………………………………………………………………..

W Szkole JS realizacja powrotu do prawdy odbędzie się m.in. poprzez:

 • poszerzenie wiedzy o samopoznaniu, o relacjach międzyludzkich i między istotami, o budowaniu rzeczy na prawdzie i życiu w prawdzie, odkrywanie miłości uniwersalnej i łączenie się z PraŹródłem;
 • przepraktykowanie w grupie poznanych metod i technik;
 • rozwijanie kreacji, spontaniczności, przywracanie wewnętrznej wolności;
 • dyskusje i konstruktywne, moderowane rozmowy ku odkrywaniu siebie i odnalezieniu swojego miejsca na Ziemi;
 • rozważania w atmosferze miłości i zrozumienia o naszym boskim pochodzeniu;
 • zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń na gruncie wglądów w siebie;
 • zapoznanie się z różnymi przekazami prowadzącymi do mądrości życiowej;
 • przeżycie przygody życia, poznanie świadomych ludzi, pracy w przestrzeni serca;
 • ugruntowanie wiedzy, informacji, rozwijanie większego zrozumienia, odczuwania i uwrażliwianie na energie subtelne.

………………………………………………………………….

PROGRAM:

Podział na panele

 1. Nauka samopoznania
 2. Relacje
 3. Praca z energią

 

Panel I.

Służy nabyciu wiedzy podstawowej oraz przygotowaniu do poszerzania wiedzy w panelu II. i III.

Panel I. zapoznaje z wiedzą bazową, bez której dalsze rozważania nie byłyby rozumiane. Na początku drogi samorozwoju jest właśnie samopoznanie. Często chcemy polepszyć swoje życie poprzez wpływanie na świat, na innych, pomagać, zmieniać. Droga do przemiany nie wiedzie do wpływania na innych, ale wstępnie do wpływania na siebie. Poprzez rozpoznanie samego siebie uczymy się jak zarządzać swoim potencjałem i jak z niego korzystać. Rozumienie siebie, zrobienie porządku na „swoim podwórku”, wnikliwa praca nad głębią siebie – jest fundamentem rozwoju we właściwym kierunku, w kierunku wzrostu energii miłości Wszechświata w Tobie.

Samopoznanie to klucz do zmian w sobie i u siebie, do poszerzenia swojej percepcji, podwyższenia świadomości i manifestowania boskości na zewnątrz.

Samopoznanie daje Ci wgląd w samego siebie, rozprasza ciemności, zaczynasz pojmować zależności, wg których działa Twoje ciało, umysł i dusza. Praca nad różnymi aspektami samego siebie stopniowo uwalnia od zależności od tego, co na zewnątrz nas, uwalnia od obciążeń energii.. : osobistych z tego życia, rodowych, karmicznych. Stajesz się czysty, wzmocniony, udrażniają się przepływy esencji życiowych w Tobie. Nawiązujesz lepsze i głębsze połączenia kosmiczne, skąd czerpiesz wiedzę i moc. Napełniasz się miłością, wiarą, przychodzi mądrość i jej praktyka, rozpoznajesz swoje talenty, misję, cel.

 

Panel II.

Relacje. Panel ten jest poświęcony szczególnie rozpoznaniu  wiedzy i osobistemu doświadczeniu  różnego rodzaju relacji. Relacje mamy ze sobą samym, z bliskimi, z innymi, dalszymi osobami, oraz ze światem przyrody – flora i fauna, minerały; planeta Ziemia, galaktyki, Wszechświaty, kosmos .. wszelka esencja świadomości, Źródło. Uczymy się pojmowania wielkości tego stworzenia, rozumienia mechanizmów, jakie sterują przepływami, zasad praw kosmicznych, świadomego zarządzania relacją i energią. Dzięki uczestnictwu w tym panelu poszerzysz horyzonty myślowe zdobywając wiedzę intelektualną i dzięki ćwiczeniom doświadczysz wyjątkowych kontaktów z poziomu głębi swojej świadomości.  W życiu codziennym możesz wykorzystać wiedzę i praktykę, by polepszać swoje relacje zarówno rodzinne, z bliskimi, jak i te szersze. Twoje życie może ulegać coraz większym przemianom na zdrowsze, ciekawsze, pełne pasji, miłości, zachwytu nad życiem. Część starych relacji samoistnie wykruszy się, a zastąpią je nowe, pełne zrozumienia i wsparcia. Ty sam nauczysz się budować pozytywne i ciepłe stosunki ze swoim otoczeniem. Czekają Cię zmiany nastroju na lepsze, ugruntowanie swej pewności i mocy wewnętrznej. Porzucenie lęków na rzecz harmonijnych i zbalansowanych relacji z otoczeniem. Teraz nawiązujesz już nie tylko dobry kontakt ze samym sobą, ale emanując czymś właściwym na zewnątrz tworzysz swoje niepowtarzalne, wyjątkowe relacje kosmiczne.

 

Panel III.

Jest poświęcony pracy z energią subtelną na różnych poziomach. Mając już wiedzę o samym sobie, o budowaniu zdrowych relacji, przyszedł czas na głębsze i bardziej wnikliwe wglądy w substancję energii duszy i ducha. To panel dla osób chcących pracować z energią lub zdobyć wiedzę o uzdrawianiu energetycznym i duchowym. Wiedza tu przekazywana służy wykorzystaniu praktycznemu tego, co poznane było wcześniej i zgłębieniu kolejnych poziomów wtajemniczenia ku Źródłu. W tej części uczymy się zarządzania coraz to dalszymi przepływami, jeszcze większym poszerzaniem świadomości wielowymiarowości człowieka i kosmosu –  wszelkiego bytu. Wszechświadomość kosmiczna  jest nieskończona i nasza droga też nie zakończy się na czymś konkretnym. Odkryjemy natomiast niezgłębione, niewyczerpywalne pokłady mocy boskiego istnienia. Poprzez praktykę bywania na wyższych poziomach energetycznych tworzymy nowy świat, nową, pełną miłości rzeczywistość, budujemy otwartość i zbliżamy się do Źródła naszego stworzenia. Tym samym Twoje życie wypełnia coraz bardziej świadomość Chrystusowa (świadomość ta jest poza religiami ideami i systemami, jest to inaczej kosmiczna świadomość miłości uniwersalnej).

 

Przedmioty lub/i  tematy przewidziane w programie Szkoły:

 • Nauka o wibracji – kolory, fale, dźwięki
 • Nauka o czakrach
 • Litoterapia
 • Afirmacja, praca z umysłem
 • Psychosomatyka
 • Etyka
 • Praca metodą projektu
 • Podstawy pracy z energią
 • Nauka o emocjach
 • Przekazy w mantrach
 • Modlitwa, intencja
 • Huna
 • Podstawy zielarstwa
 • Nauka o energii serca
 • Języki przekazu
 • Zarządzanie własną energią
 • Telepatia, jasnopoznanie
 • Medytacje
 • O nauczycielach duchowych
 • Praca z uważnością
 • BHP
 • Podstawy 5 przemian z kuchni (?)
 • Feng Shui (?)
 • Chirurgia fantomowa (?)
 • Ajurveda-podstawy (?)
 • Nauka o mudrach
 • Podstawy su dżok (?)

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Miejsce: 

GALAKTYCZNA PRZYSTAŃ ZDROWIA online: organizator „Monika od serca”.

Czas trwania:    

Szkoła trwa 6 m-cy. Możliwe jest zwiększenie częstotliwości zajęć i skrócenie w czasie, jeśli grupa się zgodzi i będą do tego dobre okoliczności.

Spotkania webinarowe:

 • zajęcia 1h/dz. x 6 dni w m-cu (np. sobota godz.10.00 + wybrany drugi dzień ). Łącznie 36h. (np.  I i II grupa wybrały model: 1,5h w soboty co tydzień )
 • dodatkowo spotkania: 1h wstępne i 1h końcowe (techniczne, podsumowujące).

O zapisie do grupy decyduje wpłata przed terminem rozpoczęcia zajęć.

 

Wkład:

380zł x 6 m-cy =2280zł płatne  jednorazowo lub

405zł x 2 m-ce (I panel)=810zł płatne w 3 ratach wychodzi łącznie  2430zł

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Zgłoś swoje uczestnictwo:
mailowo   kontakt@galaktycznaprzystan.pl   
lub telefonicznie  508-566-867
Opłać po moim zatwierdzeniu zgłoszenia, lecz przed rozpoczęciem zajęć (przed pierwszym spotkaniem).
Wystawiane są faktury (podawane w mailu).

Nr konta mbank:

11 1140 1010 0000 5433 5900 3292

 

dla przelewów zagranicznych :   IBAN:PL11 1140 1010 0000 5433 5900 3292        SWIFT: BREXPLPWMBK

tytuły przelewów: Szkoła JS 1panel   lub

Szkoła JS 1,2,3 panel ( adekwatnie za który panel płacimy).

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Nauka oparta o:

-doświadczenia i wglądy własne po 11 latach pracy z energiami subtelnymi

-bioenergoterapię, uzdrawianie praniczne, uzdrawianie duchowe, hunę, totalną biologię, soul body fusion, ajurvedę, szamanizm, zielarstwo, psychosomatykę, chirurgię fantomową itp.

Harmonogram i konto będą przesyłane na maila.

Prowadzący: Monika Grzegorczyk i alternatywnie Rafał Staleski. Informacje o mnie znajdziecie na mojej stronce.

Rafał Staleski – magiczna i świadoma osoba, mój partner życiowy, który od lat zgłębia zagadnienia szamanizmu, duchowości, rozwoju osobistego, rozpoznania samego siebie. Jego doświadczenia w  samoświadomości i kwestiach zmian w życiu pomogą w zrozumieniu wielu wątków i nurtów percepcji. Zetknął się z wieloma praktykami szamanizmu w Ameryce Południowej u rdzennych mieszkańców. Osoba otwarta i niezwykle wnikliwa w zagadnieniach ścieżki życia.

Jeśli macie sugestie  proszę o wiadomość – staramy się dopasować do Was 🙂

 

mail: kontakt@galaktycznaprzystan.pl

Szczegółowe informacje: 508-566-867.

 

Serdecznie zapraszamy !