O mnie

dsc_2751aMoja wizja

Jestem samą sobą, która odnalazła szczęście i wewnętrzną radość, bez względu na okoliczności zewnętrzne. Doświadczam świadomie boskiej miłości i tego, jak dalece nasze „ego” kieruje naszym życiem. Harmonia, zdrowie, równowaga, to zaspokojenie potrzeb swojej duszy przy jednoczesnym wyciszeniu potrzeb „ego”, potrzeb umysłu, tak by pozostawać nastawionym na odbiór informacji wszechświadomości. Dzięki wiedzy i praktyce w uzdrawianiu energetycznym oraz własnemu doświadczeniu życiowemu potwierdziłam tylko, że to my sami- „cząstka Boga” – jesteśmy twórcami i kreujemy naszą rzeczywistość. Sama przeszłam daleką drogę poprzez działania biznesowe, twórczo-artystyczne, rozwoju w pełnej miłości,  życiowo krytyczne i wreszcie duchowe. Łącząc te wszystkie elementy, dzielę się teraz moim odrodzonym potencjałem. Czuję się odpowiedzialna za tę kreację i polecam to samo innym.

Poczuj, jak wspaniale i skutecznie wpływasz na wizję swojego świata !

Umiejętności i uprawnienia do wykonywania zawodu

Od 2010r jestem dyplomowanym bioenergoterapeutą przy Izbie Rzemieślniczej w Łodzi. Od 2012r certyfikowany uzdrowiciel praniczny-ukończyłam I stopień kurs podstawowy, II stopień zaawansowany z uzdrawiania pranicznego kolorami wg. Choa Kok Sui oraz III stopień-psychoterapię praniczną w Centrum Uzdrawiania Pranicznego i  The Institute  Mind Self Yoga. Certyfikowany praktyk metody Soul Body Fusion. Od 2013r. akredytowany przez Kuratorium Oświaty masażysta masaży orientalnych i ajurvedyjskich. Praktyk pracy z dźwiękiem misami tybetańskimi. Artysta – maluję obrazy energetyczne, uzdrawiające i terapeutyczne. Jasnowidz – rysuję Rysunki Aury i interpretuję je. Od 2009r. prowadzę cykl autorskich warsztatów na temat samouzdrawiania, zdrowego stylu życia  pod nazwą: „Życie wg boskiego projektu”. Prowadzę konsultacje duchowe i prorozwojowe. Nadal z pasją i zachwytem poszerzam swoją wiedzę i świadomość,  głównie za sprawą osobistych wglądów intuicyjnych, jak i poprzez doświadczenie pracy z ludźmi. Prowadzę praktykę uzdrowicielską  do każdego miejsca na Ziemi. Od 2021 r. prowadzę Szkołę Języka Serca online.

Co mogę zaoferować Tobie?

Oferuję Ci całą moją wiedzę i  doświadczenie z szeroko pojętej pracy z energią, ajurvedy, uzdrawiania pranicznego,  wewnętrzną miłość jaką otulam wszystkie Istoty na świecie. Możesz przyjść, powiedzieć o tym co Cię trapi, zaproponuję najlepsze dla Ciebie rozwiązanie i dalszą współpracę. Podpowiem, jaki rodzaj zabiegu  będzie najskuteczniejszy w Twoim przypadku, bo przecież każdy jest inny – a ja preferuję indywidualne podejście. Doradzę, co możesz dla siebie zrobić sam np. w domu. Pomogę Ci podjąć optymalną decyzję w ukierunkowaniu swojego rozwoju. Podczas naszej współpracy, bez względu na wybrane narzędzia pracy, bardzo poszerza się Twoja świadomość, a fakt ten powoduje, że znika chaos i zagubienie w Twoim życiu. Zaczynasz dostrzegać swoje szanse, możliwości, talenty, napełniasz się spokojem i równoważysz. Ponownie otwierasz serce na miłość, czułość, radość. Wraca pewność siebie, jasność umysłu, rozwija się Twoja kreatywność, moc ducha, a ciało fizyczne wraca do zdrowia. Jednym słowem zaczynasz znów czuć siebie, kochać i wreszcie żyć w zgodzie ze sobą, a życie płynie teraz twórczo bez większego wysiłku.