CZAKRA GARDŁA

.

Djwhal Khul (Dżułal Kul), 19 lipca 2012

Tu Djwhal Khul. Taszi delek {pozdrowienie po tybetańsku}.

W porządku. Naszym tematem teraz będzie czakra gardła. Mamy nów, zaczynają się Igrzyska Letnie, mamy zamknięcie cyklu majańskiego {26 lipca rozpoczyna się nowy rok majański, jak zwykle perę dni po Bramie Lwa, która przypada dla Polski w niedzielę 22 lipca w samo południe:} i wszelkiego rodzaju inne ważne rzeczy, jakie wydarzają się dokładnie w tym tygodniu.

Ale czakra Gardła przyciąga moją uwagę bardziej niż wszystko inne. Więc tylko krótkie przypomnienie: skupcie się na Miłości, Miłości dla całej Ludzkości, szczególnie, gdy nadejdzie wtorek, środa i czwartek {24-26 lipca}.

Robimy tele-seminarium o nazwie “Siła uzdrawiająca wzrosła”, ponieważ energie będą bardzo, bardzo silne. Możecie w tym uczestniczyć, jeśli chcecie i również wysyłajcie miłość, która jest najpotężniejszą uzdrawiającą mocą i naprawdę pracujcie z tą wibracją.

Czakra Gardła teraz się zmienia. Przez jakiś czas pracowaliśmy nad Trzecim Okiem, Koroną, czakrami Serca, naprawiając różne rzeczy.

Aktualna aktywność kosmiczna i lokalna stymulują czakrę Gardła, więc może się okazać, że wasz głos czasem robi się trochę chrapliwy, albo zmienia swą wysokość.

Czakra Gardła reprezentuje Boską Wolę, a więc moc słowa mówionego. Oczywiście jest również ważne, żebyście uważali na to, co mówicie, ale zauważycie, że najlepszą metodą pracy ze zmianami i energiami będzie nawilżanie gardła. No wiecie, woda, różne inne rzeczy, możecie spróbować herbatki z czerwonego wiązu {łac: ulmus rubra} czy czegokolwiek innego, po prostu nie pozwólcie gardłu wyschnąć.

Dalej powiem jeszcze, że również nucenie, śpiewanie, śpiewna recytacja, albo po prostu intonowanie OM, ale z użyciem pełnego spektrum dźwięku. Bawcie się więc wysokimi dźwiękami, niskimi dźwiękami i wszystkim co pomiędzy. Naprawdę poćwiczcie swoje struny głosowe w związku z czakrą Gardła.

I powiedziałbym jeszcze: ćwiczcie mówienie z mocą, tak jakby to przemawiała dusza albo wyższa moc, która sprawia, że wydobywa się z was dźwięk. Możecie, jak to mówią, udawać mistrza, aż się nim staniecie. Po prostu udawajcie, załóżcie, że tak się dzieje, i potem w naturalny sposób niech to płynie.

Ćwiczcie nawet pojedyncze słowa, wypowiadając je z mocą. Na przykład powiedzcie “Miłość” i poczujcie to, po prostu powiedzcie słowo i pozwólcie mu wybrzmieć. Zobaczcie, czy możecie odczuć, że wywołuje ono wibrację w czakrze serca czy gdziekolwiek, gdzie wydaje się to właściwe.

W porządku, dziękuję wam i moja miłość jest dla was.
Dwhal Khul

 

Przekazała Terri Newlon
http://shiftfrequency.com/djwhal-khul-throat-chakra/#more-12447

Przetłumaczyła wika

zapożyczone od: http://krystal28.wordpress.com/2012/07/22/czakra-gardla/